نام نرم‌افزار قدرتمند طراحی سیستم هشدار حریق می‌باشد. این نرم‌افزار با به‌کارگیری به‌روزترین فنون طراحی و با ارائه یک مجموعه جامع از ویژگی‌های منحصربه‌فرد، توانسته است رتبه یک ‌درمیان نرم‌افزارهای هم‌رده خود کسب کند. AlarmCAD این امکان را به شما خواهد داد که با دقت زیاد و با سرعت بسیار بالا، به طراحی سامانه‌های موردنظر خود بپردازید.

AlarmCAD سیستمی پیشرفته و انعطاف‌پذیر و درعین‌حال قابلیت اجرای بالا ارائه می‌دهد. همچنین به‌طور مداوم ویژگی و طراحی‌های جدیدی به آن افزوده‌شده و درواقع در لبه‌های فناوری حرکت می‌کند. این نرم‌افزار سیستم کاملاً کامپیوتری و خودکار را به ارمغان می‌آورد.
از ویژگی‌های منحصربه‌فرد AlarmCAD، ارائه نسخه مخصوص AutoCAD است که دست طراحان ساختمان و معماران را برای هرگونه تغییر باز گذاشته و انعطاف فوق‌العاده‌ای به طراحی خواهد داد. علاوه بر این نسخه‌ای مجزا آر AlarmCAD نیز موجود است که از زبان CAD پشتیبانی کرده و با محیط کاربری بسیار ساده و جذاب، تمامی نیازهای طراحی یک سیستم اطفای حریق کارآمد را برطرف می‌کند.
پس از اتمام طراحی، علاوه بر فراهم بودن نقشه، مقدار مواد و مصالح لازم مانند سیم و باتری، نوع مواد به‌کاررفته در تأسیسات و غیره نیز در دسترس خواهد بود.همچنین برآوردی از هزینه‌های طراحی در هر مرحله قابل‌مشاهده است.

ویژگی‌ها و امکانات M.E.P.CAD AlarmCAD:
رتبه یک در میان نرم‌افزارهای طراحی سیستم اطفای حریق
کاربری آسان و صرفه‌جویی فوق‌العاده در زمان
ارائه سیستم اطفای حریق کاملاً هوشمند و خودکار
ارائه افزونه‌ای جهت کار در AutoCAD
برآورد نیاز مندی ها و هزینه های طراحی
ارایه نسخه مجزا از


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *